Een trainingsbroek met matching jasje is anno 2017 ook buiten de gym helemaal hot! Een paar killer heels maakt je look compleet. Met dank aan Kim K en co voor de inspiratie!

Onze favoriete sportswearlabels uit de jaren ’90 en ’00 zijn aan een revival bezig en werken samen met de grootste modehuizen. Fila, Champion, Kappa, Umbro of Diadora … Sportswear is high fashion en daar zijn wij hélemaal blij mee!

Toegegeven, een paar hakken onder een trainingsbroek dragen vergt wat lef, maar ook met één simpel kledingstuk creëer je in no time een sporty en fashionable look. Ga voor een baggy sweater met het obligatoire logo, match je outfit met een coole beanie, gooi een hip baseballjasje over je jurkje of combineer je knielange rok met een paar stoere sneakers.

Instagram is zoals altijd een walhalla om inspiratie op te doen voor je hippe sportswear look.

Volgtip: Check zeker eens de Instagram van Stephanie Broek. De stijlvolle Nederlandse weet als geen ander sportswear te integreren in haar garderobe. Verwacht je aan een feed met unieke, kleurrijke en stijlvolle outfits met een dikke knipoog.

Take me back to @cphfw please Currently in wisdom tooth removal hell #tb #cphfw #adidaskolor

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

Monday feels () #notamorningperson #ootd #sportyspice

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

To Paris we go #TheBlondeSaladGoesToParis

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Cold brew addiction

A post shared by Veronica Ferraro (@veronicaferraro) on

A post shared by シェリル (@chxrylt) on

Today w @nikenyc ~

A post shared by Christina Paik (@christinapaik) on

Details

A post shared by Dominika Muza (@dominika_muza_) on

Sunny Sunday in Milan

A post shared by Veronica Ferraro (@veronicaferraro) on

Back at it #pacobodyline #pacorabanne

A post shared by Lizzy (@lizzyvdligt) on

greetz from america

A post shared by Claire Rose Cliteur (@claartjerose) on

@reebok ❤️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

all @filauk

A post shared by lily (@lilxmg) on

will disturb your dinner for a photo 😉

A post shared by Anaa Saber (@oursecondskin) on

cheerz @vans

A post shared by ava (@avanope) on

Champion x Wood Wood

A post shared by Champion Europe (@championeurope) on

your baby blue baby💙 #paris

A post shared by 송다니 (@songdani) on

Tommy girls 💕 @tommyhilfiger showtime #tommynow

A post shared by Shea Marie (@peaceloveshea) on

the only way to get rid of temptation is to yield it • photo credits: @zippyzipeng 🌈💙

A post shared by V E L L A T R I X (@vellatrix_) on