De 10 populairste Instagrammers, volg jij ze ook?

114

Girl power op Instagram! In de top 10 van populairste Instagrammers vinden we maar één man terug: Justin Bieber! Dé queen van Instagram? Kim Kardashian met maar liefst 28.3 miljoen volgers. In de top 10 vinden we trouwens nog drie zusjes van Kim terug.  Beyonce zit Kim K op de hielen met 28.2 miljoen volgers. Ontdek hieronder de volledige top 10!

1. Kim Kardashian West, @kimkardashian, 28.3 miljoen volgers

kimk

2. Beyonce, @beyonce, 28.2 miljoen volgers

beyonce

3. Ariana Grande, @arianagrande, 27 miljoen volgers

arianagrande

4. Selena Gomez,  @selenagomez, 25.4 miljoen volgers

selenagomez

 5. Taylor Swift, @taylorswift, 24.7 miljoen volgers

taylorswift

6. Justin Bieber, @justinbieber, 23.9 miljoen volgers

10561135_1571461493129028_1001884341_n

7. Kendall Jenner, @kendalljenner, 21.6 miljoen volgers

10953897_598551003623325_1669719657_n

8. Kyle Jenner, @kyliejenner, 19.1 miljoen volgers

kylie

9. Khloe Kardashian, @khloekardashian,  18.8 miljoen volgers

khloe

10. Nicki Minaj, @nickiminaj, 17.4 miljoen volgers

11055995_440279592796901_2135578585_n

Help ons ook aan miljoenen volgers & volg Steps Magazine op Instagram!