Het eerste weekend van muziekfestival Coachella zit erop. Zoals elk jaar krioelt het in Palm Springs van de sterren en is California the place to be om de nieuwste trends van het moment te spotten. Wij schuimden Instagram af op zoek naar de hipste celebrity outfits die er op Coachella gespot werden.

Troian ellisario, ons beter bekend als Spencer Hastings uit Pretty Little Liars, steelt de show in haar H&M Loves Coachella outfit.

Ook haar co-ster Shay Mitchel mag natuurlijk niet uit ons lijstje ontbreken. Die choker? In één woord: wow!

🌵 day 2 calls for a braid … Thanks to @laurapolko #revolvefestival @revolve A photo posted by Shay Mitchell (@shaym) on

Ook op het podium van Coachella zien de sterren er goed uit. Van deze volledig witte outfit van Ellie Goulding zijn wij alvast grote fan.

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Emma Roberts showt haar prachtige, nieuwe roségouden lokken en op haar outfit hebben we ook weinig aan te merken. Well done Emma! 

#Coachella #Day3 #NeverEnd   A photo posted by Emma Roberts (@emmaroberts) on

De outfit van Kendall Jenner laat dan wel weinig aan de verbeelding over, haar oversized cowboyhoed, zonnebril en choker zijn alvast on fleek!


Haar jongere zusje Kylie pronkte met enkele opvallende haarstijlen op de festivalweide. De ene dag waren haar haren nog knaloranje de volgende dag koos ze voor leuke regenboogvlechten. 

Crashing @simihaze set A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Onderstaande foto van blogster Chiara Ferragni heeft niet veel uitleg nodig: P-R-A-C-H-T-I-G!

Coachella day 3 ⚡️ @revolve #TheBlondeSaladGoesToCoachella #RevolveFestival #Chiachella

A photo posted by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on


Suki Waterhouse
maakt de festivalweide onveilig in haar stoere salopette van Tommy Hilfiger.

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴❤️

A photo posted by Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse) on

Onze eigen celeb Astrid Bryan was ook van de partij. Zij kiest voor een vrolijke bloemenkransje, gecombineerd met een cool Guns N’ Roses t-shirt.

En dat bloemenkransjes nog steeds helemaal in zijn voor een festivaloutfit, bewijst ook de Braziliaanse schone (en Victoria Secret Angel) Alessandra Ambrossio.

Het Nederlandse topmodel Romee Strijd (tweede van links) heeft het duidelijk naar haar zin met haar squad van medetopmodellen Josephine SkriverJasmine Tookes & Taylor Hill.

A photo posted by @romeestrijd on

 

Wij willen de bomberjacket, zonnebril en lippenstift van Taylor Swift! Oh en die gebleachte bob eigenlijk ook wel: gewoon alles dus. 

  BLEACHELLA ⚡️   A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on


Lea Michele
ontpopt zich op Coachella tot een echte lookalike van Lara croft. Pistol boots, een crop top en boxer braids: we like it!

Having a blast at #Coachella in my fab @Fabletics gear! #ad A photo posted by Lea Michele (@msleamichele) on

Het haar van socialite en model Poppy Delevigne matcht gewoon met de helikopter waarmee ze naar Coachella kwam, moeten we nog meer zeggen?

  When your hair matches the heli ⭐️ Thanks for the ride @absolutelyx #copperchopper #raiseitforward   A photo posted by Poppy Delevingne (@poppydelevingne) on

Enkellaarzen, een faux-suède rok en bijpassende hoed: Nina Dobrev heeft de basis voor een perfecte Coachella outfit goed begrepen.

😎 @jeremiahworld #Coachella

A photo posted by Nina Dobrev (@ninadobrev) on

Heb je tips nodig om zelf de ideale Coachella outfit samen te stellen? Lees het hier!