Partyproof!

77

9 DECEMBER 2013 | Ook helemaal gek van mode? Dan zal onze rubriek Totally Ursie beslist bij jou in de smaak vallen. Ursie is een fashionista pur sang, geen enkele modetrend ontsnapt aan haar aandacht.

December… hoog tijd om op zoek te gaan naar een feestwaardige outfit. Van dansfeest tot familiefeest, van zwart tot wit & alles ertussen, stralen zullen we doen!

MAGISCH ZWART

Wil je subtiel stralen, kies dan voor zwart & werk af met schitterende accessoires.  Smokey eyes zorgen hierbij voor een mysterieuze look.

Blog party zwart

  1. Boss – www.hugoboss.com
  2. Swarovski – www.swarovski.com
  3. Pumps met strikje & diamonds: Pedro Garcia – www.pedrogarcia.com / Sexy sandaaltje: Gerard Darel – www.gerarddarel.com / Peeptoe pump: Clarks – www.clarks.com
  4. Gerard Darel – www.gerarddarel.com
  5. MAC Cosmetics/Cavalli – www.maccosmetics.be
  6. Supertrash – www.supertrash.com

 

LET IT SHINE!

Kom verrassend voor de nacht en hul jezelf in goud! Lijkt een ‘total golden girl look’ voor jou iets te opzichtig, dan kies je voor een shiny accessoire, of wat dacht je van bling bling nagels?

Blog party goud

  1. Natan – http://natan.be/
  2. Tosca Blu – www.toscablu.com
  3. Calvin Klein – www.calvinklein.com
  4. Sandaaltjes met studs: Steve Madden – http://www.stevemadden.eu/ / Gouden pump: March23 – www.march23.be
  5. Pronails – www.pronails.com/nl-be/
  6. Liu Jo – www.liujo.com

 

PRETTY IN RED

Rood, dé kerstkleur bij uitstek, oogt krachtig & fel. Passionele feesten gegarandeerd & dit hoeft niet altijd in een feestjurk!  Het vrouwenpak zien we in vele collecties opduiken. De rode kleur zorgt voor een extra feestgevoel. Ook je lippen verdienen een extra rode feestboost!

Blog party rood

  1. Hugo/Iconic items – www.hugoboss.com
  2. Natan – http://natan.be/
  3. Studiosinth – www.studiosinth.com
  4. Tosca Blu – www.toscablu.com
  5. Naf Naf – www.nafnaf.com
  6. Michael Kors/sexy range – www.michaelkors.com
  7. Frida – www.fridashoes.com
  8. MAC Cosmetics – www.maccosmetics.be

 

WITTE KERST!

Ga voor wit & voel je de kerstengel van de avond! Het duo zwart & wit is een klassieker. Nieuwe trend is wit op zich in alle nuances. Wie droomt nog van een witte kerst?

Blog party wit

  1. Sisley – www.sisley.com
  2. Twin-Set – www.twin-set.it
  3. Guess – www.guess.eu
  4. Twin-Set – www.twin-set.it
  5. Viktor & Rolf Flowerbomb Limited Edition – www.viktor-rolf.com
  6. Zara – www.zara.com

 

 

58Q-818W37M:161449